לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

שבעת הרי הקסם – Seven Magic Mountains

שבעת הרי הקסם – Seven Magic Mountains

שבעת הרי הקסם

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

שבעת הרי הקסם – Seven Magic Mountains

השם מעורר המסתורין של שבעת הרי הקסם מרמז על ההפתעה המרעננת בלב המדבר. שעת הרי הקסם (Seven Magic Mountains) הוא מייצב אומנותי אשר מורכב משבעה מגדלי ענקיים של סלעים מוערמים אחד על השני לגובה רב. הסלעים צבועים בצבעים עזים ויוצרים תמונה מלבבת בלב המדבר של נוואדה.

המיצג האומנותי נוצר בשנת אלפיים ושש עשרה על ידי האמן השוויצרי אוגו רונדינונה ומאז הפך להיות אחד מהסמלים של לאס וגאס. לפי משנתו של האמן שבעת הרי הקסם מייצגים את המפגש המיוחד בין מלאכותי וטבעי, בתנועה חולפת מהכביש, ההרים והאגמים סביב יחד עם הסלעים יוצרים מראה מרהיב.

המיזם היה אמור להיערך משנת אלפיים ושש עשרה עד שנת אלפיים עשרים ואחת אך בסופו של דבר הוחלט להשאיר את המיצג במקום עוד מספר שנים נוספות, לכן בהחלט מומלץ לבקר בשבעת הרי הקסם (Seven Magic Mountains) כדי להספיק לראות את יצירת האמנות הייחודית, כל האבנים הם מהמקום והם נצבעו באתר עצמו. כיום ניתן לעשות סיור מודרך אשר לוקח אתכם אל המייצג וגם לאטרקציות נוספות באזור, המיקום המצוין של שבעת הרי הקסמים הופך את הביקור במקום לנוח ונגיש, המיצג ממוקם בסך הכל חצי שעה נסיעה מלאס וגאס, זהו אחד הסיורים המבוקשים של וגאס לכן מומלץ להקדים ולרכוש את הכרטיסים לסיור כדי להבטיח את מקומכם.

סיור מודרך לשבעת הרי הקסם

דרך מצוינת לראות ולחקור את שבעת הרי הקסם היא באמצעות סיור מודרך, זהו סיור מעולה באורך של חמש שעות הכולל גם נקודות ציון חשובות נוספות. זהו סיור מעולה למי שמגיע ללאס וגאס ורוצה לחקור את הטבע המדהים מסביב לה. הסיור כולל איסוף מבית המלון מה שמעניק לכם את האפשרות להישען אחורה ולהנות מהנופים המרהיבים של לאס וגאס והסביבה.

הסיור מתחיל בשלט של וגאס. זוהי נקודת ציון שכל תייר שמגיע בפעם הראשונה לעיר חייב להיות וכמובן לעשות תמונות למזכרת. לאחר מכן הסיור ממשיך אל שבעת הרי הקסם שם יהיה לכם מספיק זמן כדי להתרשם מהמיצב המרהיב ולעשות תמונות מהממות עם הנופים המדהימים מסביב.

נקודת ציון נוספת אשר נחשבת חובה, זהו סכר הובר הסכר הגבוה ביותר בארצות הברית, לאחר שמסיימים את הביקור בשבעת הרי הקסם (Seven Magic Mountains), הסיור יוצא אל הסכר המפורסם שם תוכלו להתרשם מהגודל הכוח והעוצמה של הסכר העצום שמתנשא לגובה של שלוש מאות מטרים.

סיור לשבעת הרי הקסם (Seven Magic Mountains) הוא מאוד ייחודי, מייצג האמנות המרשים לא במקרה הפך לאטרקציה כל כך פופולרית, מה גם שהסיור משלב אטרקציות נוספות, הסיור נערך באווירה קלה והמדריך שמלווה אתכם ככל הנראה יצליח לבדר אתכם וגם להבעיר לכם כמה שיעורי היסטוריה מעניינים על האזור.

מידע שימושי על ביקור בשבעת הרי הקסם

לפני שמתכננים את הטיול לשבעת הרי הקסם חשוב לדעת כמה דברים חשובים, במידה ואתם יוצאים לסיור במהלך עונת הקיץ כדאי לקחת בחשבון שהטמפרטורות יכול להיות מאוד גבוהות, המקום חשוף לשמש, לכן חשוב להצטייד בכל אמצעי המניעה, כובע, קרם הגנה וכמובן המון מים.

את הכרטיסים לסיור הפופולרי מומלץ בחום לקנות מראש באינטרנט. המחיר של הכרטיס הוא שלוש מאות ושמונה עשר שקלים לאדם, הכרטיס כולל סיור מודרך באורך של חמש שעות, כולל איסוף הלוך חזור מבית המלון בו אתם שוהים, כל דמי הכניסה לאתרים השונים ועוד.

לאחר ביצוע ההזמנה אתם מקבלים את לוח התאריכים והשעה בהם אתם מעוניינים לעשות את הסיור, אין צורך להדפיס את הכרטיס אלה הם כרטיסים דיגיטליים, בעת האיסוף של הסיור תראו את הטלפון למדריך אשר מתקף את הכרטיסים, יום לפני הסיור חשוב לוודא שקיבלתם מייל אותו אתם אמורים לאשר את השעה והמיקום המדויק בהם אתם נמצאים.

חשוב לנעול נעליים להליכה ובגדים נוחים מפני שיש גם מסלול הליכה, הסיור לא מתאים לילדים קטנים והגיל המומלץ הוא ילדים החל מגיל שש ומעלה, הסיור לא נגיש לבעלי מוגבלות או לכסא גלגלים. 

מה זה שבעת הרי הקסם? האם מומלץ לבקר שם? כל מה שחשוב לשאול על שבעת הרי הקסם

שבעת הרי הקסם הם מיצג אמנותי מרהיב בלב המדבר של נוואדה. אלה הם שבעה מיצגים של סלעים מונחים אחד על השני לגובה רב, כל הסלעים צבועים בצבעים עזים מה שמקנה להם מראה ייחודי בלב הצבע האחיד של המדבר, זוהי אטרקציה מאוד פופולרית אשר נמצאת בסך הכל חצי שעה נסיעה ממרכז לאס וגאס.

כמובן ניתן לעשות סיור מודרך אל שבעת הרי הקסמים, הסיור משולב יחד עם עוד אטרקציות שוות, כמו השלט של לוס אנג'לס, סכר הובר וכמובן שבעת הרי הקסם. את הסיורים ניתן להזמין באינטרנט, ככל שתמהרו כך תוכלו להבטיח את מקומכם בסיור המעולה.

את הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם, המחיר של הכרטיס הוא 318 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, איסוף והחזרה מהמלון בוא אתם שוהים בלאס וגאס, עצירה וצילומים בשלט של לאס וגאס, ביקור מודרך בסכר הובר וכמובן ביקור בשבעת הרי הקסם, כמו כן הסיור כולל גם מים בבקבוקים ללא הגבלה משקאות וחטיפים ללא הגבלה ואת כל דמי הכניסה לאתרים השונים.

לא הסיור לא מתאים לבעלי מוגבלויות או למי שזקוק לכסא גלגלים, הסיור מתאים למשפחות עם ילדים החל מגיל שש ומעלה, אם זאת כדאי לקחת בחשבון שחלק מהטיול הוא סיור הליכה מה שיכול להיות מעט קשה עבור ילדים קטנים מדי. 

לחזור למשהו ספציפי?