לאס וגאס

כרטיסים

שירותי הסעות שדה התעופה לאס וגאס

שירותי הסעות שדה התעופה לאס וגאס

הסעה לאס וגאס

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

שירותי הסעות שדה התעופה לאס וגאס

אחת הדרכים לעשות טיול מוצלח בחוץ לארץ היא על ידי תכנון מוקדם של הטיול, זה נכון לגבי כל מקום שאתם מגיעים אליו במיוחד אם זאת תהיה הפעם הראשונה כמו שזה נכון לגביי לאס וגאס, אחת הערים הכי מתויירות בעולם, לאס וגאס היא עיר גדולה מאוד, להתנייד ממקום למקום דורש תכנון מוקדם בשל המרחקים הגדולים.

אחד הנושאים החשובים בעת תכנון הטיול ללאס וגאס בעיקר אחרי טיסה ארוכה ומתישה אלה הם דרכי ההגעה משדה התעופה לעיר עצמה, יש מגוון דרכים לעשות את זה אך אם אתם מחפשים דרך רגועה, בטוחה ונעימה במיוחד תוכלו לעשות זאת באמצעות הסעה משדה התעופה בלאס וגאס.

לא משכירים רכב? קחו הסעה פרטית משדה התעופה למלון!

מה היתרונות של הסעה משדה התעופה בלאס וגאס

תמיד שנוחתים בחו"ל יוצאים מהמטוס ומקבלים את המזוודות מגיע החלק של איך אפשר להגיע לבית המלון או לכל מקום בו אתם מתאכסנים, בדרך כלל לאחר טיסה ארוכה מרגישים את העייפות זה גם בדיוק השלב שצריך להיסחב עם כל הציוד שלכם.

הסעה משדה התעופה בלאס וגאס זוהי הסעה פרטית נינוחה בין נמל התעופה הבינלאומי מק'קארן אל מקום הלינה שלכם בלאס וגאס, ניתן לבחור מתוך ארבע אפשרויות של סוגי רכב כאשר לכל אדם יש את הזכות להביא איתו מזוודה אחת, אם אתם קבוצה קטנה של שלושה אנשים או זוג מומלץ לבחור ברכב סדאן המתאים לעד שלוש מזוודות.

לקבוצה גדולה יותר של עד שמונה נוסעים מומלץ לבחור באופציית המיניוואן או מיניבוס שיכול להכיל עד שמונה מזוודות, הנהג אשר אוסף אתכם משדה התעופה גם יעזור לכם לסחוב את הציוד שלכם, כל המכוניות של שירותי הסעה משדה התעופה בלאס וגאס חדשות ומודרניות כך שתוכלו להתרווח לכם מאחור עם מיזוג בנוחות מרבית.

אין ספק שהסעה משדה התעופה בלאס וגאס עם נהג פרטי זהו יתרון אדיר, כאשר אתם מגיעים בקלות ונוחות וגם ללא מאמץ מיותר לכל יעד שאתם בוחרים בלאס וגאס.

מה צריך לדעת על הסעה משדה התעופה בלאס וגאס

המחיר של הסעה משדה התעופה בלאס וגאס הוא מאתיים חמישים ושבעה שקלים לאדם, הוא כולל, הסעה פרטית בכיוון אחד, מזוודה אחת לכל נוסע, תשלום של כל העמלות והמיסים הכרוכים בנסיעה, נהג פרטי אשר מחכה לכם עד תשעים דקות בשדה התעופה, כך שגם אתם מאחרים או מתעכבים יש לכם זמן לגיבוי.

במידה ואתם צריכים כיסא תינוק יש להודיע זאת המהלך ההזמנה, אם יש לכם ציוד נוסף גם תצטרכו לעדכן זאת בשלב ההזמנה כמובן שתצטרכו להוסיף על זה כסף בנפרד, את הכרטיסים לנסיעה ניתן לקנות רק באינטרנט, לאחר שאתם מבצעים את ההזמנה אתם תקבלו אישור למייל.

במקרה ומשהו קרה ואתם לא מגיעים אתם יכולים לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של ההסעה, כמו כן אתם יכולים להזמין את ההסעה עכשיו ולשלם עליה במועד מאוחר יותר עד שבעים ושתיים שעות לפני ההסעה.

כאשר אתם מגיעים אל שדה התעופה יחכה לכם הנהג עם השם שמסרתם בעת ההזמנה, כאמור הוא גם יעזור לכם לסחוב את המזוודות והציוד שלכם, השירות פועל כל השבוע במשך עשרים וארבע שעות כך שזה לא משנה מתי אתם נוחתים הם כבר יחכו לכם שם.

ההסעה לא מתאימה לבעלי מוגבלויות של ניידות ואין אפשרות לקחת אנשים על כיסא גלגלים, כמו כן לא ניתן להכניס גם כסאות תינוק מתקפלים, הנסיעה משדה התעופה עד למרכז העיר אורכת משהו כמו עשרים עשרים וחמש דקות, כמובן שמשך הנסיעה תלוי לאיזה אזור בעיר אתם נוסעים.

אז אם אתם רוצים להגיע ללאס וגאס בנוחות וסטייל שמתאים לעיר הנוצצת קחו את ההסעה משדה התעופה בלאס וגאס, את הדרך הטובה ביותר במיוחד אחרי טיסה ארוכה.

המחיר הממוצע של הסעה משדה התעופה בלאס וגאס הוא 257 שקלים לאדם והוא כולל, הסעה ברכב פרטי וחדיש משדה התעופה של לאס וגאס אל היעד שלכם בעיר, כל אדם רשאי לעלות עם מזוודה אחת, במידה ואתם מעוניינים בכיסא ילדים או לקחת מטען נוסף יש לעדכן זאת בזמן ההזמנה.

את ההזמנה להסעה משדה התעופה בלאס וגאס ניתן לעשות רק באינטרנט, לאחר ביצוע ההזמנה אתם מקבלים אישור לטלפון שלכם, לנהג שמחכה לכם בשדה התעופה עם השם שלכם תראו את אישור ההזמנה, ניתן לבטל את ההסעה עד עשרים וארבע שעות לפני המועד שקבעתם, כמו כן אתם יכולים להזמין את הכרטיס עכשיו ולשלם עליו כאשר המועד של ההסעה מתקרב.

כן אם אתם מעוניינים אתם יכולים לעשות הזמנה מהמלון בו אתם מתאכסנים אל שדה התעופה של לאס וגאס, כמובן שמומלץ לעשות זאת מראש ולא לחכות לרגע האחרון.

שירות הסעה משדה התעופה בלאס וגאס הוא שירות הסעה לכיוון אחד, זמן ההמתנה של הנהג הוא שעה וחצי מה שמשאיר לכם מספיק זמן להגיע ברוגע, מומלץ לעשות את ההזמנה בשלב המוקדם של תכנון הטיול שלכם זה מאוד יעזור לכם לייעל את הטיול המושלם לעיר החטאים לאס וגאס.

ברור שתחבורה ציבורית תעלה לכם הרבה פחות, אך השיקולים במקרה זה מעט אחרים בעיקר אם אתם מחפשים נוחות מירבית, המחיר של תחבורה ציבורית יעלה לכם פחות אך תצטרכו להסתדר בעצמכם עם הציוד והדרך הנכונה להגיע ליעד המבוקש, זה לגמרי שיקול של נוחות מול הוצאות, המחיר של ההסעה הוא סביר לחלוטין ביחס לתמורה שאתם מקבלים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן