לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

מופע "Beatles LOVE" של סירק דה סוליי במלון Mirage

מופע "Beatles LOVE" של סירק דה סוליי במלון Mirage

Beatles LOVE by Cirque du Soleil at The Mirage

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

מופע "Beatles LOVE" של סירק דה סוליי במלון Mirage

לאס וגאס היא עיר תוססת, לאורך כל השנה מעולים שם אינספור מופעים  אשר יצרו לה מוניטין מדהים אחד המופעים הגדולים אשר מתקיימים בלאס וגאס זהו המופע של להקת סירקיס דה סוליי עושים את הביטלס (Las Vegas: Beatles LOVE by Cirque du Soleil at The Mirage).

סירקיס דה סוליי התחילו את דרכם כלהקה קטנה ומוכשרת במיוחד של אמנים שונים, פעלולנים ואקרובטיקה אשר הגדירו מחדש את עולם הקרקסים, הלהקה הקטנה גדלה עד מהרה והפכה לתופעה של ממש וכיום המופעים שלהם בלאס וגאס מושכים אליהם מספר עצום של צופים במופע של הביטלס כבר צפו יותר מעשרה מיליון מבקרים.

נראה שיהיה קשה למצוא מישהו שיאמר שהוא לא אוהב את המוזיקה האלמותית של הביטלס, השילוב של המוזיקה של הלהקה הכי מפורסמת בעולם בתוך המופע של סירקיס דה סוליי זוהי הופעה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס כאשר אתם נמצאים בלאס וגאס.

למה לצפות במופע של Beatles LOVE - Cirque du Soleil

המופע של סירקיס דה סוליי לצלילי המוזיקה של הביטלס הוא מופע מדהים של אקרובטיקה, התלבושות, הכוריאוגרפיה והטכנולוגיה הופכים את המופע לאחד המופעים הכי גדולים ומצליחים בלאס וגאס, המופע זכה בפרס הגראמי המכובד שהפך אותו להצלחה אפילו יותר גדולה.

המופע של הביטלס (LOVE by Cirque du Soleil), לוקח אתכם למסע דרך הצלילים המיוחדים חזרה לשנות השישים השמחות והתמימות, המופע מציג את המוזיקה וההיסטוריה של הביטלס, אחת הלהקות המוזיקליות המפורסמות ביותר  בכל הזמנים. 

ביצירת הפסקול להופעה, נעשה שימוש בקלטות מאסטר מהאולפנים שבהם הקליטו הביטלס, אולפני אבי רוד המפורסמים אשר נמצאים בלונדון, במופע משתתפים יותר משישים אמנים בינלאומיים, הם מבצעים ריקודים אורבניים בסגנון חופשי, מופעי אוויר וספורט אתגרי לצלילי המוזיקה של הלהקה

מופע האקרובטיקה המדהים בשילוב של סיבובים, פיתולים וקפיצות בלתי נתפסות, האמנים מבצעים יוגה אווירית ובלט מים בהילוך איטי, לאורך כל המופע מוקרן ברקע מחווה ללהקת הביטלס מה שהופך את המופע המיוחד אפילו מיוחד יותר זהו מופע מושלם למי שאוהב את המוזיקה של הלהקה והאמת גם למי שלא ממש מכיר או אוהב לא יכול יהיה שלא להתרגש מהמופע הייחודי והמדהים של סירקיס דה סוליי.

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש כרטיסים פנויים ולהזמין בהתאם לימי החופשה שלכם

מה צריך לדעת על המופע "אהבת ביטלס" במלון המיראז'

המופע של סירקיס דה סוליי לאב של הביטלס הוא מופע באורך של שעה וחצי, מופע מרהיב שלא יכול להשאיר את הצופים בו אדישים, את הכרטיסים למופע ניתן לקנות רק באינטרנט, המחיר של כרטיס עולה ארבע מאות חמישים ותשע שקלים לאדם.

לאחר שאתם רוכשים את הכרטיס אתם מקבלים אישור למייל שלכם, אתם יכולים להדפיס את הכרטיסים אך זה לא חובה מפני שניתן להציג אותם בטלפון שלכם, שימו לב המופע נחשב לאחד הפופולריים ביותר בלאס וגאס, לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש עוד בשלב התכנון של הטיול כך תוכלו למצוא מקומות טובים.

ניתן להזמין את הכרטיסים עכשיו ולשלם עליהם שבעים ושתיים שעות לפני המופע, כמו כן במידה ואתם רוצים מכל סיבה שהיא לבטל את הכרטיסים שלכם תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של המופע.

המחיר של כרטיס למופע של סירקוס דה סוליי הוא 459 שקלים לאדם, את הכרטיסים למופע ניתן לקנות רק באינטרנט, הכרטיס כולל מופע באורך של שעה וחצי, במידה ואתם מעוניינים לבטל את הכרטיסים שלכם אתם יכולים לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של המופע.

המופע (Las Vegas: Beatles LOVE by Cirque du Soleil at The Mirage) נחשב להצלחה כבירה כבר צפו בו יותר מעשרה מיליון מבקרים, זהו מופע מרהיב של אקרובטיקה ופעלולים מיוחדים ומדהימים של להקת סירקוס דה סוליי לצלילי המוזיקה של להקת הביטלס, ללא ספק השילוב המנצח, עובדה שכל ההופעות שלהם מלאות עד אפס מקום.

המופע מתקיים בכתובת: 3400 S Las Vegas Blvd, Las Vegas, NV 89109, המיקום של המופע הוא במלון המפורסם מיראז', אם אתם מגיעים עם רכב מומלץ להקדים כדי שתספיקו למצוא חנייה באזור, במידה ואתם מעוניינים להגיע באמצעות תחבורה ציבורית יש לעלות על הרכבת התחתית הקו האדום שנקרא (DEUCE)

כמעט לכולם, המופע מתאים לילדים החל מגיל חמש ומעלה, זהו מופע מעולה לכל המשפחה, לזוגות או לחברים, הוא נחשב לפופולרי מאוד עבור משפחות עם ילדים, לכן מומלץ להזמין את הכרטיסים למופע מראש.

לחזור למשהו ספציפי?