לאס וגאס

כרטיסים

מופע המזרקות המפורסם במלון בלאג'יו

מופע המזרקות המפורסם במלון בלאג'יו

Bellagio Fountain

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

מופע המזרקות המפורסם במלון בלאג'יו

אם הגעתם ללאס וגאס ולא ראיתם את המזרקות של בלאג'יו זה כאילו לא הייתם בלאס וגאס, מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו זהו מופע מרהיב שאין שני לו בלאס וגאס, הוא מושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים לראות את הפלא המדהים של המופע המפורסם.

ביקור במזרקות של בלאג'יו מתאים לכל הגילאים והוא מאוד פופולרי למשפחות עם ילדים, זוגות רומנטיים, חברים ואפילו לאנשי עסקים שמגיעים לזמן קצר לעיר, מופע המזרקות המפורסם ממוקם במקום גבוה בין האטרקציות הכי אטרקטיביות בעיר, לכן תראו שם כמותכם עוד המון אנשים שמגיעים לראות מקרוב את המופע.

כדאי לכם לתכנן את הביקור במזרקות המפורסמות מראש כדי שתוכלו לראות את המופע בצורה הכי אידיאלית מקרוב, אספנו עבורכם מידע וטיפים על מופע המזרקות המפורסם כדי שלא תפספסו.

מהסמלים המרהיבים של ווגאס.
המזרקה פעילה ביום ובערב, אבל בערב ההופעה יפה פי כמה. בזמן המופע מושמע מוסיקה תואמת ברמקולים שפזורים סביב המזרקה. יש לציין כי כל פעם במופע המזרקות ינוגן שיר אחר והמים והמזרקות יותאמו לצלילים ולשיר..וירקדו בהתאם לכך..מאוד מיוחד!

בשעות היום המופע מתקיים אחד לחצי שעה (בשעות אחר הצהרים) ומהשעה שמונה בערב ועד חצות מידי רבע שעה.
לדעתי הצפייה מצד המלון יפה יותר מאשר הצפייה מרחוב, ככה מקבלים את הרקע המרשים של מלון פריז.

המזרקה כוללת יותר מ1,200 חריצים שיוצרים זרמי מים לגבהים אדירים ולמעלה מ-4,500 גופי תאורה.
עלות הקמת המזרקה מוערכת ביותר משבעים וחמשה מיליון דולר!

הצפייה חופשית וללא תשלום.

סרטון שאנחנו צילמנו בקו הראשון של מופע המזרקות בלאס וגאס

מופע אור קולי המשלב מזרקות ומוזיקה. יש שירים ממש מגניבים ויש שירים שפחות; אולם ההופעה בהחלט מרשימה. ניתן לעמוד בסטריפ עצמו ולראות את המלון מאחור, או לעמוד ביציאה מלובי המלון ולראות את האייפל והסטריפ ברקע.
האטרקציה חינם ומומלץ לא לפספס גם ביקור בגן הפרחים בתוך המלון!

הטיפ הסודי שלנו: בחודשי הקיץ בשעות הערב המיצג פועל מדי רבע שעה.. למי שיש די זמן, עדיף להגיע למיצג של השעה 23:45… אשר מיד לאחר סיומו יש את מצג הסיום בליווי ההמנון האמריקאי בשעה 23:55

למה מופע המזרקות המפורסם נחשב לאטרקציה חובה בלאס וגאס

כאשר חושבים על ערים גדולות בעולם כמו לונדון רומא או מדריד אחד הדברים הראשונים שעולים לראש אלה הכיכרות המרכזיים עם המזרקות המפורסמות שלהם, המזרקות של בלאג'יו הן אחת האטרקציות המרכזיות בלאס וגאס שבכל ערב שהן מציגות את המופע האזור מתמלא עד אפס מקום.

מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו בלאס וגאס הוא מופע חינמי מקסים הוא נחשב לאטרקציה חינמית הכי פופולרית בלאס וגאס, המופע מתקיים באגם מלאכותי מעשה ידי אדם בשטח של למעלה משלושים וארבע אלף מ"ר ובאורך של שלושת מאות מטרים, בהשקעה של יותר מארבעים מיליון דולר.

כיאה ללאס וגאס המופע המדהים מלווה יחד עם מוזיקה, יש כמעט שלושים קטעי מוזיקה שונים כאשר תוכלו לשמוע יצירות קלאסיות לצד שירים של אלביס פרסלי או דין מרטין, יש סיכוי לא רע שתזהו את המזרקות מאחד הסרטים המפורסמים שהן הופיעו בהם, כמו למשל בדרך לחתונה עוצרים בווגאס או אושן 11 

Bellagio Fountain
Bellagio Fountain

מה צריך לדעת על מופע המזרקות של מלון בלאג'יו

מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו לאס וגאס מתקיים לאורך השבוע בכל יום, המופע אורך שלושים דקות בהן המזרקות מציגות מופע של מים וצבעים מדהימים, המופע מתחיל בכל יום החל משעה שלוש בצהריים כל חצי שעה עד השעה שמונה בערב.

החל משעה שמונה בערב המופע מתקיים בכל חמש עשרה דקות עד חצות היום, בסופי שבוע ובחגים, המזרקות מציגות את המופע הקסום שלהן כל חצי שעה החל משתיים עשרה בצהריים עד השעה שמונה בערב, החל משמונה עד חצות המופע יתקיים הכל רבע שעה.

מפני שהמופע כל כך פופולרי יש כמה טיפים שתוכלו להיעזר בהם כדי לראות את המופע בצורה הכי אידיאלית, יש מקומות באזור אשר מעניקים זווית צפיה מעולה על המופע, ממש מול המזרקות נמצא העתק קטן יותר של מגדל אייפל המפורסם, על פי ביקורות של מבקרים במקום זהו אחד המקומות השווים ביותר לראות את המופע.

כמובן שאתם יכולים להגיע עד לשפת האגם המלאכותי ולראות את המופע בקרוב, אך חשוב לזכור שיש כמות עצומה של אנשים אשר מגיעים לראות את המופע בדיוק כמוכם והם גם מעוניינים למצוא את הזווית הטובה ביותר, לכן מומלץ להגיע מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו בלאס וגאס לחות עשר דקות עד רבע שעה לפני שהמופע מתחיל כדי למצוא מקום טוב.

ניתן לראות את המופע החל משתיים עשרה בצהריים בשעות אור היום, על אף שהמופע מבוסס על צבעים עזים ומרשימים גם בשעות היום המופע הקסום לחלוטין וללא ספק עושה את העבודה, בדרך כלל החל משעות הערב יש יותר עומסים באזור של אנשים רבים המעוניינים לראות את המופע מקרוב.

לא מופע המזרקות המפורסם בלאס וגאס הוא חינמי לחלוטין כל שעליכם לעשות זה לבוא ולהנות ממופע מדהים של מים צבעים ומוזיקה.

מופע המזרקות של בלאג'יו הן חוויה יומיומית בלאס וגאס, כל שלושים דקות,  החל משעה 15:00 עד 20:00, בימי שני עד שישי, כל חמש עשרה דקות החל משעה 20:00 עד חצות. בסופי שבוע ובחגים, המזרקות מציגות את המופע הקסום שלהן כל חצי שעה החל משתיים עשרה בצהריים עד 20:00 ומדי חמש עשרה דקות מהשעה 20:00 עד חצות.יש באיזור כמה זווית צפייה מעולות, קחו בחשבון שבמקרה ואתם רוצים להגיע ממש קרוב למזרקות כדאי להקדים לפחות עשר דקות או רבע שעה לפני תחילת המופע כדי למצוא מקון קרוב לאגם המלאכותי בו מתקיים המופע, ניתן לראות את המופע גם מבניינים גבוהים באזור אשר מעניקים זוויות צפייה מעולות, כמו למשל במגדל אייפל שנמצא ממש מול המזרקות ומעניק זווית צפייה מעולה מגובה של יותר ממאה מטרים.

מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו נמצא בכתובת: Bellagio Fountain, 3600 S Las Vegas Blvd, Las Vegas, NV 89109, כדי להגיע באמצעות תחבורה ציבורית ממרכז העיר תוכלו לעלות על הרכבת החשמלית קו (DEUCE), במידה ואתם מגיעים עם רכב כדאי לקחת בחשבון שזהו אזור עמוס מאוד בעיקר בשעות השיא בצהריים והערב, יש המון חניונים בסביבה שתוכלו למצוא ולהחנות את הרכב.

מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו נמצא באזור מרכזי בסטריפ של לאס וגאס, מה שאומר שאתם נמצאים באזור מלא באטרקציות מומלצות, כמו כן יש באזור גם מסעדות מעולות אשר מעניקות נוף מעולה על מופע המזרקות המפורסם של בלאג'יו.

לחזור למשהו ספציפי?