לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

Pawn Stars – היסטוריה למכירה | סיור VIP

Pawn Stars – היסטוריה למכירה | סיור VIP

Pawn Stars Half-Day VIP Tour

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

Pawn Stars – היסטוריה למכירה | סיור VIP

אם אתם מתכננים טיול ללאס וגאס אתם בטח כבר מבינים כמה יש לעיר הזאת להציע, לאס וגאס היא עיר נופש אולטימטיבי למי שמחפש חופשה בקצב גבוה, בעיר שמותר להמר אפשר לצפות להכל, בשנים האחרונות יש תופעה מדהימה ברחבי לאס וגאס תוכניות הריאלטי שמצולמות בה הפכו להצלחה מסחררת ברחבי העולם.

אחת הבולטות זוהי סדרת הריאליטי של ערוץ ההיסטוריה אשר נקראת היסטוריה למכירה (Pawn Stars), תחשבו שהם משדרים יותר מעשרים עונות ולאורך השנים אפשר לומר שהם יצרו היסטוריה משלהם כאשר הם הפכו להיות להיט ענק בקרב מעריצים רבים.

בלאס וגאס אתם יכולים לצפות להכי הרבה והכי גדול בכל דבר כך גם הסיור של היסטוריה למכירה למשך חצי יום בלאס וגאס (Las Vegas: Pawn Stars Half-Day VIP Tour), סיור מדהים כולל גם הפתעות רבות.

למה לצפות ב - Las Vegas: Pawn Stars Half-Day VIP Tour

הסדרה היסטוריה למכירה כבר מזן הפכה להצלחה מסחררת עם מעריצים רבים מכל רחבי העולם, הסיור בן ארבע השעות לוקח אתכם אל מאחורי הקלעים של הסדרה המצליחה, מלבד זה תוכלו להסתובב בחנות עצמה לראות אותה במציאות אחרי שראיתם אותה בטלוויזיה זה הרגשה כיפית לחלוטין.

עוד לפני שאתם מגיעים אל החנות המפורסמת אתם עוברים בעוד מספר נקודות ציון שבטח לא תתנגדו לראות כמו המוסך המפורסם של דני הרוזן קאונטס  קאסטום (Count's Kustoms) שם תוכלו לראות מקרוב את האוסף המדהים של דני, כמו כן תבקרו גם במוסך של וגאס ראט רוד ('Vegas Rat Rods) עם המכוניות המטורפות שלהם.

סיור היסטוריה למכירה בלאס וגאס לגמרי ממצה את תוכניות הריאליטי הפופולריות של לאס וגאס בצורה יעילה ביותר, תתכוננו ליום מרגש ובהחלט יש סיכוי טוב שתראו את הסלבריטאים מסתובבים באזור, הסיור מודרך לכל אורך הדרך כך שאתם מקבלים הסברים על המקומות אליהם אתם מגיעים, 

כמו כן אתם גם מגיעים לביקור במוזיאון שלבי של רכבי העל שם תוכלו לראות דגמים סופר נדירים כולל את השלבי הראשונה שיוצרה אי פעם.

אתם יכולים לשאול את המדריך שאלות וכמובן אתם נכנסים בלי להמתין בתור בין המקומות שאתם מגיעים אליהם מה שמעניק לכם לא פעם יתרון גדול מפני שהתורים ליעדים אלו יכולים בהחלט להיות עמוסים מאוד, ואתם יכולים להיכנס באופן חופשי מיידי. 

בחנות תוכלו להתרשם מהאוספים המדהימים וגם תוכלו להיכנס אל מאחורי הקלעים של המקום ולהתרשם מקרוב מהמקומות שאתם רואים רק בטלוויזיה בדרך כלל, כאמור יש סיכוי שתפגשו את אחת הדמויות כמו ריק הריסון הבעלים של החנות או את צ'אמלי שידוע שהוא אוהב להצטלם עם מעריצים.

מוזמנים לבדוק מתי יש סיורים קרובים ולהזמין את הכרטיס שלכם!

מה צריך לדעת על סיור היסטוריה למכירה?

סיור היסטוריה למכירה בלאס וגאס הוא אחד הסיורים הפופולריים בעיר, זהו סיור בן ארבע שעות אשר לוקח אתכם לנקודות ציון רבות ואטרקטיביות במיוחד ברחבי לאס וגאס, בין היתר למוסך המפורסם של קאונטס קאסטום, מוזיאון שלבי, ועוד רבים וטובים, בהחלט גן עדן לחובבי מכוניות קלאסיות ואספנות בכלל.

את הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות מראש באינטרנט כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם מקום בסיור המבוקש מאוד, המחיר של כרטיס לסיור הוא מאתיים שלושים וארבעה שקלים לאדם וכאמור הוא כולל אתרים רבים ושווים במיוחד.

כמו כן הכרטיס כולל גם, איסוף והחזרה מאי המטמון, מדריך צמוד, מזכרת למתנה ופגישה עם אחד מכוכבי התוכניות, היתרון המשמעותי של כרטיס מהאינטרנט הוא דילוג על התור בין היעדים אליהם אתם מגיעים מפני שאלו מקומות פופולריים במיוחד, כאשר תגיעו תבינו כמה התורים בחוץ ארוכים ומתישים.

המחיר של סיור היסטוריה למכירה בלאס וגאס הוא 234 שקלים לאדם והוא כולל סיור מודרך באורך של ארבע שעות, מלבד החנות המפורסמת אתם מגיעים לעוד אתרים ונקודות ציון מעולות הכוללות את המוסך של קאונטס קאסטום, מוזיאון המכוניות של שלבי, ועוד אתרים הקשורים לתוכניות ריאליטי בלאס וגאס.

נקודת המפגש של סיור היסטוריה למכירה בלאס וגאס נמצאת בכתובת: 3300 Las Vegas Blvd S, Las Vegas, NV 89109, עם אתם מגיעים אם רכב יש חניון ממש ממול לנקודת המפגש.

בדרך כלל יצא לכם לראות את אחד הכוכבים בכל מקרה, אם זאת הכרטיס כולל מפגש עם לפחות אחד מכוכבי התוכניות בהחלט שווה להכין את המצלמות, בין היתר תוכלו לראות גם את העובדים של החנויות שמדי פעם גם הם מצטלמים לתוכניות עצמן.

הסיור לא מתאים לבעלי מוגבלות בכיסא גלגלים מלבד זה הסיור מתאים לכולם אם אתם בעיר עם ילדים הסיור מומלץ לילדים החל מגיל שמונה ומעלה, הסיור נערך באווירה מבדרת והוא אחד הפופולריים על משפחות עם ילדים שמבקרים בלאס וגאס.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן