לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

צניחה חופשית בלאס וגאס

צניחה חופשית בלאס וגאס

צניחה בלאס וגאס

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

צניחה חופשית בלאס וגאס

לאס וגאס העיר בלי הפסקה, לא במקרה שם הכינוי שלה הוא עיר החטאים בירת השעשועים העולמית, לאס וגאס היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם כולו, זוהי עיר מלאה בהפתעות, היא ידועה בחיי הלילה התוססים במיוחד.

מלבד שפע של אטרקציות מעולות יש לה עוד הרבה מה להציע כמו למשל הטבע שלה ושל הסביבה שלה, אחת הדרכים לחוות את עיר החטאים בצורה הכי מתאימה לעיר הפרועה היא באמצעות צניחה חופשית בלאס וגאס, אטרקציה מדהימה שלוקחת אתכם לגבהים חדשים כמו שאומרים.

אין ספק שלראות את לאס וגאס ממבט הציפור זוהי אחת החוויות הכי מיוחדות שיש לעיר הזאת להציע, אז אם אתם מתכננים טיול ללאס וגאס ורוצים לחוות אותה בצורה יוצאת דופן צניחה חופשית בלאס וגאס זוהי בהחלט אחת הדרכים הטובות ביותר עבור זאת.

למה לצפות בצניחה חופשית בלאס וגאס

כאשר אתם מגיעים לגובה שיא של כמעט חמש וחצי קילומטר במעלה השמיים, זאת כנראה תהיה רגע השיא של ההתרגשות והאדרנלין הולך וגואה, אצ הצניחה אתם עושים בטנדם גרנד קניון לאס וגאס מה שמעניק לכם נוף בלתי נתפס ועוצר נשימה על כל אזור הגרנד קניון המפורסם.

כאשר מגיע רגע הצניחה החופשית כאשר אתם כמובן מלווים צמוד אל מדריך אישי מוסמך של איגוד הצנחנים בארצות הברית, זהו ללא ספק רגע שיא שהסיכוי שתשכחו אותו הוא על גבול האפסי, פרץ האדרנלין אשר פורץ את הגבולות שלכם, לאחר שהמצנח נפתח הכל הופך להיות מדהים מסביב והצניחה מאפשרת לכם להתרשם מהנוף המדהים.

לאורך כל הזמן הזה אתם מצולמים על ידי מצלמות מקצועיות ולאחר סיום הצניחה אתם מקבלים את הסרטונים, זאת בהחלט דרך מעולה לשמור על הזיכרון לנצח וגם לשתף את החברים הקרובים והמשפחה בחוויה יוצאת הדופן.

מה צריך לדעת על צניחה חופשית בלאס וגאס

צניחה חופשית בלאס וגאס היא בדיוק מסוג האטרקציות שצריך לחוות כדי להבין, כמובן שהצניחה מתבצעת עם מדריך  צמוד מקצועי ובעל ניסיון רב, לפני תחילת החוויה אתם עוברים הדרכה קצרה אך מקיפה על מה אתם צריכים לעשות במשך הצניחה.

המחיר של צניחה חופשית בלאס וגאס הוא אלף חמישים וחמישה שקלים לאדם והוא כולל, צניחה חופשית מגובה של כמעט חמש וחצי קילומטרים גובה, מדריך מלווה מוסמך, ביגוד מתאים, משקפי מגן, ציוד נלווה וצילום של הצניחה עם גבי כונן יו אס בי.

לאחר שאתם רוכשים את הכרטיסים אתם מקבלים את האישור למייל שנרשמתם איתו, אין צורך להדפיס את ההזמנה מספיק להראות את האישור במייל בנקודת המפגש של הצניחה, ניתן לרכוש את הכרטיס היום ולשלם עליו במועד מאוחר יותר, גם יש לכם האפשרות לבטל את הכרטיס בעת הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הצניחה.

חשוב לזכור להביא לצניחה דרכון או תעודה מזהה, נעליים סגורות ונוחות, ביגוד נוח, דברים שלא ניתן להביא לצניחה הם, מצלמות אישיות, ותיקים גדולים כמו כן אין להביא אלכוהול וכמובן שלא מומלץ לשתות לפני הצניחה עצמה.

הצניחה מוגבלת לקבוצות קטנות של עד שמונה אנשים, משך כל התהליך כולל ההדרכה הוא שעתיים, כמובן שנשים בהריון לא יכולות לעשות את הצניחה, כמו כן אנשים אשר שוקלים יותר מתשעים וחמישה קילוגרמים גם מנועים מלעשות את הצניחה.

המחיר של צניחה חופשית בלאס וגאס הוא 1055 שקלים לאדם והוא כולל צניחה מגובה של יותר מחמש קילומטרים, מדריך צמוד, כל הציוד הנדרש, כולל משקפי מגן ביגוד מתאים ואביזרים אתם מקבלים במקום בזמן ההדרכה.

לא ממש, הצניחה מתאימה לאנשים החל מגיל שמונה עשרה ומעלה, כמו כן באופן טבעי נשים בהריון גם בשלב מתקדם אינן יכולות לעשות את הצניחה, אנשים ששוקלים יותר מתשעים וחמישה קילוגרמים גם מנועים מלצנוח.

אתם צריכים להגיע לטרמינל הראשי של שדה התעופה של הפארק הלאומי גרנד קניון כתובת:  3551 Airport Road, Grand Canyon, AZ 

כמובן הברה אשר מפעילה את הצניחה עומדת בכל התקנים הכי מחמירים שיש, כמובן שאתם חייבים להישמע לנהלים ולכללים שתקבלו בזמן ההדרכה.

לחזור למשהו ספציפי?