לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

אזור 51 – סיור לאוהבי החייזרים

אזור 51 – סיור לאוהבי החייזרים

From Las Vegas: Area 51 Full-Day Tour

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

אזור 51 – סיור לאוהבי החייזרים

אזור 51 נמצא באזור הדרומי של נוואדה הוא נחשב לשטח צבאי סגור אזור סודי ככל הנראה הכי מפורסם ומדובר בעולם בעיקר בתיאוריות קונספירציה אשר עוסקות בחייזרים חלליות וכל מה שקשור בזה, לאורך השנים ובעיקר לאחר מקרה רוזוולט בשנת ארבעים ושבע אזור 51 משך תשומת לב מיוחדת.

כיום ניתן לעשות סיור מלאס וגאס אל אזור 51 (From Las Vegas: Area 51 Full-Day Tour) הסיור המושלם למי שחובב את הנושא אידיאלי לחובבי סדרת הטלוויזיה המפורסמת תיקים באפילה, אספנו עבורכם מידע על הסיור היומי מלאס וגאס לאזור 51.

מה רואים בסיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 (From Las Vegas: Area 51 Full-Day Tour)

אין ספק שמי שאוהב סיפורי קונספירציות תאוריית הקשר, מאמין בחייזרים ואוהב לחקור את התחום צריך לצאת לסיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 (From Las Vegas: Area 51 Full-Day Tour) זהו סיור באורך עשר שעות שלוקח אתכם במדבריות דרך נופים מדהימים עם קקטוסים ענקיים לצידי הדרך כמו שראיתם באחד הסרטים הרבים שצולמו באזור.

עוד לפני שאתם מגיעים לאזור 51 הסיור לקוח אתכם למקומות מסתוריים כמו למשל שדה התעופה שלא קיים, זהו שדה תעופה אשר שייך לצבא ארצות הברית כאשר כל יום יוצאים ונכנסים ממנו מטוסים אך איש לא יודע מי הם הנוסעים ולאן הם טסים ככל הנראה מדובר על נוסעים בעלי הסיווג הביטחוני הגבוהה ביותר.

הדרך עצמה אל אזור 51 היא שוממת ומדברית אך הנוף מסביב ידהים אתכם במיוחד כאשר אתם נוסעים על אחד הכבישים הכי מסתוריים בנוואדה כביש החייזרים אשר ידוע כאזור בעל תצפיות רבות על חייזרים כאשר לא רחוק משם נמצא הבסיס האגדי אזור 51.

אחת העצירות שלכם בדרך תהיה במקום שולי תחילה ישמע לכם לא ברור למה עוצרים בו אך לאחר שתשמעו את הסיפורים הרבים שלא ככל הנראה תשנו את דעתכם, זוהי התיבה השחורה, תיבת דואר באמצע המדבר כמובן בצבע שחור שהפכה להיות סמל ומקום מפגש עבור מחפשי החייזרים מאמינים בקונספירציות.

בסופו של דבר אתם מגיעים אל הנקודה האחרונה לפני אזור 51 בו עומד אבטחה כבדה אין ספק שמי שאוהב את הנושא זהו רגע מדהים מפני שאחרי כל כך הרבה סיפורים ותאוריות קשר תוכניות וסרטי טלוויזיה קשה להאמין שכלום לא אמיתי.

מוזמנים לבדוק מתי יש סיורים

מה צריך לדעת על סיור יומי מלאס וגאס לאזור 51

סיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 הוא סיור באורך של עשר שעות המחיר של הסיור הוא שבע מאות עשרים ושמונה שקלים והוא כולל, איסוף והחזרה מבית המלון בו אתם מתאכסנים ברכב יוקרתי, כמו כן הסיור כולל ארוחת צהריים מלאה ולאורך כל היום תקבלו שתייה וחטיפים כאוות נפשכם.

לאחר שאתם רוכשים את הכרטיס אתם מקבלים אישור הזמנה למייל ואת כל הפרטים כולל את נקודת המפגש ממנו יוצא הסיור, כמו כן במידה ואתם לא יכולים מכל סיבה להגיע לסיור ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני המועד שלו.

שימו לב הסיור כולל גם מסלולי הליכה ארוכים יחסית לכן הוא לא מתאים לנשים בהריון או אנשים הסובלים מבעיית ניידות, סיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 מתאים למשפחות עם ילדים החל מגיל שתים עשרה מאוד פופולרי בקרב משפחות רבות שמגיעות לנפוש בלאס וגאס.

מחיר של כרטיסים עבור סיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 הוא 728 שקלים והוא כולל איסוף והחזרה מכל מלון בו אתם שוהים ברחבי לאס וגאס עם רכב יוקרתי, סיור של עשר שעות שלוקח אתכם לנקודות ציון בדרך לאזור 51, ארוחת צהריים, שתייה חופשית וחטיפים.

סיור יומי מלאס וגאס לאזור 51 לוקח אתכם למקומות הכי אטרקטיביים בכל הקשור לחייזרים ולאזור 51, כאשר אתם נוסעים על הכביש המהיר של החייזרים נסו לחפש אותם בשמיים זהו אזור עם ריכוז של תצפיות חייזרים מדהים, בסופו של דבר אתם מגיעים ע לנקודה האחרונה לפני הכניסה לאזור 51 המפורסם, שם תוכלו לראות אבטחה כבדה.

התיבה השחורה זהו מקום המפגש הידוע לשמצה של חובבי חוצנים מכל רחבי העולם, התיבה הפכה לסמל עבור מאמינים רבים שמגיעים לשם ככל הנראה שתגיעו אם הסיור שלכם יש סיכוי שתראו שם מבקרים נוספים, קחו בחשבון שהתיבה נמצאת באמצע של שום מקום.

בדרך אל אזור 51 תעצרו במספר נקודות ציון מרתקות, אחת מהן זהו שדה התעופה הלא קיים, זהו שדה תעופה מסתורי שלא ידוע מי טס בו ולאן, זהו שדה השייך לצבא ארצות הברית וככל הנראה טסים בו נוסעים בעלי סיווג בטחוני הגבוה ביותר הם טסים לאזור 51 מה שמגביר את הסקרנות של האזרחים.

לחזור למשהו ספציפי?