לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

"המנטליסט" – מופע אומן חושים בלאס וגאס

"המנטליסט" – מופע אומן חושים בלאס וגאס

The Mentalist Tickets: Las Vegas

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

"המנטליסט" – מופע אומן חושים בלאס וגאס

אם אתם מגיעים ללאס וגאס בפעם הראשונה רוב הסיכויים שמהר מאוד תשארו עם פה פעור לאור כל מה שקורה מסביב, לאס וגאס היא עיר דינמית ותוססת במיוחד עם שפע של בתי קזינו ובתי מלון ענקיים ומפוארים שברובם תוכלו ליהנות ממגוון גדול של אטרקציות כולל הופעות חיות.

המופעים של לאס וגאס הם משהו שלא תראו בשום מקום אחר בעולם, אלה המופעים הכי גדולים והכי פופולריים בעולם, מופעים גרנדיוזים בתקציבי ענק שלראות אותם זאת חוויה שנשארת אתכם לתמיד, המופע של המנטליסט בלאס וגאס (The Mentalist), הוא אחד המופעים המרהיבים בעיר כולה.

במופע של המנטליסט תשכחו מכל החוקים שלמדתם על החיים כאשר תחוו את תעתועי המוח של המופע, ללא ספק מופע חובה בלאס וגאס שלא תרצו לפספס.

המנטליסט בלאס וגאס המופע שיתעתע את החושים שלכם

מופע התעתועים של גרי מקיימברידג' מתקיים באחד האולמות הכי אייקוניים בלאס וגאס תיאטרון (V), שנחשב לאחד התיאטראות המתקדמים ביותר בעולם שמקיים את כמה מההפקות הגדולות ביותר בעולם, הוא בהחלט מספק תפאורה מושלמת למופע המדהים של המנטליסט בלאס וגאס (The Mentalist Tickets: Las Vegas).

לג'רי מקיימברידג', יש את היכולת להיכנס אל תוך מוחם של זרים מוחלטים, ולחשוף עליהם כל פרט שרק תרצו החל משמם, תאריך יום ההולדת, איפה הם נולדו ואפילו את משאלות ליבם הפנימיות ביותר, מי יודע אולי אלה יכולים להיות אתם שהאמן יזמין מהקהל.

המנטליסט מבצע פעלולים מעוררי מחשבה תוך שימוש בחוקים הרגילים שכולם מכירים הוא מצליח באמצעות כוח השכנוע וטכניקות זיכרון לגרום לצופים לבלבול מוחלט ולשנות את התפיסה על הדברים הפשוטים ביותר של חיי היום יום של כולנו, מסוג המופעים שצריך להיות שם כדי להבין על מה מדובר.

לאורך השנים שהמופע מתקיים יש לו ביקוש אדיר כאשר גרי מקיימברידג'  זכה בתואר המכובד ביותר הקוסם הטוב ביותר בלאס וגאס עם המופע הטוב ביותר לאורך שנים רבות, הוא השתתף בתוכניות טלוויזיה מפורסמות וצבר קהל מעריצים אדיר לאורך השנים.

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש מופעים ולהזמין כרטיסים

איך משיגים כרטיסים טובים למופע המנטליסט בתיאטרון (V) בלאס וגאס

מופע המנטליסט של הקוסם הנודע גרי מקיימברידג' הוא אחד המופעים הפופולריים והמבוקשים ביותר בלאס וגאס, על אף שזהו מופע ותיק יחסית הוא ממשיך למלא אולמות בכל מופע, לכן אם אתם רוצים להשיג כרטיסים טובים למופע המרהיב כדאי לכם לעשות את  זה מראש.

הדרך הטובה ביותר היא לרכוש את הכרטיסים באינטרנט זה מעניק לכם מספר יתרונות כמו גם את האפשרות למצוא מקומות טובים, מחיר של כרטיס למופע של המנטליסט בלאס וגאס עולה, מאה שישים ושלושה שקלים לאדם, 

הכרטיס כולל כניסה למופע תעתועים של הקוסם הנודע גרי מקיימברידג', המופע באורך שבעים וחמישה דקות כולל השתתפות של הקהל כך שאם אתם יושבים באזור הקדמי יש סיכוי טוב שתוזמנו לבמה כדי להשתתף בקסם הבא.

המופע מתאים לילדים החל מגיל שש עשרה, כמו כן ציינו קודם שהמופע מתקיים בתוך אחד מאולמות המופעים הטובים ביותר בלאס וגאס מומלץ לעשות סיור קטן במקום תוכלו לראות את העיצוב המתוחכם שמעניק סאונד מעולה וזוויות צפייה נפלאות בכל מקום שיושבים באולם.

אז אם אתם מתכננים טיול ללאס וגאס כדאי לכם לקחת בחשבון את המופע של המנטליסט זהו אחד המופעים המרהיבים בעיר, ביחס לתחרות הרבה זאת בהחלט סיבה מספיק טובה לבקר במופע.

The Mentalist Tickets: Las Vegas
The Mentalist Tickets: Las Vegas

שאלות ותשובות בנוגע למופע המנטליסט בלאס וגאס

את הכרטיסים מומלץ לקנות מראש באינטרנט, בעיקר לאור העובדה שזהו מופע מאוד פופולרי והביקוש אליו גדול, אם אתם רוצים לתפוס מקומות טובים באולם ככל שתקדימו כך יהיה לכם סיכוי טוב יותר.

מחיר של כרטיס בקנייה מראש באינטרנט הוא 163 שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע מרהיב מתעתע חושים באורך של שבעים וחמישה דקות.

מופע המנטליסט בלאס וגאס מתקיים בתיאטרון (V) בכתובת: 3663 S Las Vegas Blvd #360, Las Vegas, NV 89109, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות אוטובוס קו 40, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון בסמוך למקום המופע.

לא הכניסה למופע היא לבני נוער החל מגיל שש עשרה, יש תכנים במופע שלא מתאימים לילדים בגילאים צעירים יותר.

לחזור למשהו ספציפי?