לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

לאס וגאס קומדי קלאב לייב

לאס וגאס קומדי קלאב לייב

Las Vegas: Live Comedy Club Tickets

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

לאס וגאס קומדי קלאב לייב

לאס וגאס היא עיר המופעים האולטימטיבית. קשה לדמיין טיול בעיר החטאים בלי לראות לפחות מופע אחד ואם כבר מופע בלאס וגאס אז למה שלא יהיה מצחיק? לאס וגאס קומדי קלאב הוא המקום הנכון לראות מופע סטנד אפ של מיטב הקומיקאים העולמיים.

זהו אחד המופעים הפופולריים ביותר בעיר ובהחלט מומלץ לרכוש כרטיסים מראש מפני שיש ביקוש מאוד גדול למופע, ככל שתקדימו כך תוכלו למצוא כרטיסים במקומות טובים. 

לאס וגאס קומדי קלאב לייב תתכוננו להתפוצץ מצחוק

מופעי סטנדאפ בלאס וגאס קומדי קלאב לייב (Las Vegas Live Comedy Club Tickets) זהו מופע המאגד את מיטב הקומיקאים מניו יורק, שיקגו ולוס אנג'לס, בוסטון ומרחבי ארצות הברית, כמו גם קומיקאים מערוצי הטלוויזיה הגדולים בעולם, HBO, קומדי סנטרל, שואו טיים אמריקה.

המופעים השונים משתנים מדי ערב כאשר הסטנדאפיסטים מאלתרים בהתאם לקהל ואף משתפים את הקהל במופע המצחיק, זהו אחד המופעים המצחיקים ביותר בלאס וגאס והוא בהחלט לא משאיר אף אחת או אחד אדישים, המופע מאוד דינמי ועכשווי.

המופע מתקיים בהיכל חדש ומקסים באווירה המדהימה של לאס וגאס. כמעט בכל ערב כל הכרטיסים למופע אוזלים וההיכל מלא עד אפס מקום, לא כדאי לחכות לרגע האחרון ולרכוש את הכרטיסים כבר עכשיו.

מידע שימושי על לאס וגאס קומדי קלאב לייב

לאס וגאס קומדי קלאב לייב מקיים הופעות בכל ערב זהו מופע מצליח המושך אליו מבקרים רבים. את הכרטיסים למופע מומלץ לקנות מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם. מחירו של כרטיס כניסה הוא מאה ארבעים ושמונה שקלים לאדם.

לאחר שאתם מבצעים את ההזמנה תקבלו אישור ואת שובר הכניסה אותו תצטרכו להציג בכניסה למופע. הכרטיס תקף לתאריך בו הזמנתם אותו, כמו כן במידה ותרצו לבטל את הכרטיס מכל סיבה שהיא תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני מועד המופע.

מופע בלאס וגאס קומדי קלאב לייב (Las Vegas Live Comedy Club Tickets) מתאים לכל המשפחה, מומלץ להגיע עם ילדים החל מגיל שתיים עשרה ומעלה. את המופע תמצאו באזור מרכזי בסטריפ של לאס וגאס בתוך חנויות מירקל מייל.

Las Vegas: Live Comedy Club Tickets
Las Vegas: Live Comedy Club Tickets

אם אתם רוצים להתפקע מצחוק במופע סטנד אפ של מיטב הקומיקאים האמריקאים אסור לכם לפספס את המופעים בלאס וגאס קומדי קלאב לייב. מיטב הסטנדאפיסטים והשחקנים מרחבי ארצות הברית ומערוצי הטלוויזיה הגדולים כמו למשל קומדי סנטרל מציגים מופעים קורעים מצחוק בהיכל מופעים מושלמים בסטריפ של לאס וגאס.

את הכרטיסים מומלץ לקנות מראש באינטרנט, באמצעות הזמנה פשוטה אתם מקבלים את הכרטיסים ישירות למייל שלכם, אין צורך להדפיס את הכרטיסים אתם מציגים אותם בכניסה למופע.

מחירו של כרטיס כניסה למופע לאס וגאס קומדי קלאב לייב הוא 148 שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע בהנחייתו של הקומיקאי אדווין סן חואן אשר מארח את מיטב הקומיקאים והסטנדאפיסטים. ככל שתקדימו ותזמינו את הכרטיסים כך תוכלו למצוא מושבים טובים יותר בהיכל הגדול.

היכל המופעים של לאס וגאס קומדי קלאב לייב נמצא בכתובת: 3667 S Las Vegas Blvd Suite 360, Las Vegas, NV 89109, בתוך חנויות מירקל מייל תוכלו למצוא את האולם בלב הסטריפ של לאס וגאס, בהחלט מומלץ לתכנן את היום מראש מפני שיש באזור עוד אינספור אטרקציות שתוכלו לראות ולעשות, יש במקום חניון בתשלום.

לחזור למשהו ספציפי?