לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

המופע וי אולטימט וראייטי שואו (V – The Ultimate Variety Show)

המופע וי אולטימט וראייטי שואו (V – The Ultimate Variety Show)

V - The Ultimate Variety Show

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

המופע וי אולטימט וראייטי שואו (V – The Ultimate Variety Show)

לאס וגאס מציגה את הבמות והמופעים הגדולים והמרהיבים בעולם, זוהי עיר שעושים בה הכל ובגדול, עושה רושם שביקור בלאס וגאס בלי לראות את אחד המופעים המדהימים שלה הוא פספוס אמיתי ואם כבר לראות מופע בלאס וגאס אז לראות את אחד הגדולים שבהם.

המופע וי אולטימט וראייטי שואו (V – The Ultimate Variety Show) הוא ללא ספק אחד המופעים הגרנדיוזים ביותר שיש לעיר החטאים להציע, זהו מופע אחד אשר משלב בתוכו חמישה מופעים שונים בקצב גבוה אפקטים ושחקנים מוכשרים בצורה יוצאת מן הכלל.

המופע האולטימטיבי וראייטי שואו V קסמים ומופע עתיר אנרגיה

המופע (V – The Ultimate Variety Show) הציג את מופע הבכורה שלו כבר בשנת אלפיים ושתיים, מפיק העל דיוויד סאקס אשר יצר את המופע ידע שיש לו קלף מנצח והוא הפיק את אחד המופעים הגדולים והמרהיבים ביותר שלאס וגאס ידעה.

ההופעה אשר מתקיימת בתוך האולם של מלון קזינו פלנט הוליווד ונחשב לאחד המופעים הפופולריים ביותר בסטריפ עם ביקוש בלתי פוסק ובכל מופע האולם מתמלא עד אפס מקום, המופע עצמו כולל קומדיה מצחיקה במיוחד, קסמים ומופעים עתירי אנרגיה מכל רחבי העולם.

המופע כולל צוות מוכשר של שחקנים אשר נבחר בקפידה, השחקנים כל הזמן מתחלפים ומציגים פעלולים מרהיבים ומפחידים בשידור חי ממש לנגד עיניכם, המופע לא משאיר אף אחד אדיש, השחקנים והפעלולנים נבחרו מתוך תוכניות טלוויזיה ותחרויות כישרונות כמו למשל אמריקן איידול מה שמבטיח לכם הופעה יוצאת דופן של שחקנים הכי מוכשרים שיש.

זהו מופע שיש בו הכל מהכל משחק, שירה מופעי אקרובטיקה ועוד, המופע מתאים לכל הגילאים והוא אכן מאוד פופולרי עבור משפחות עם ילדים שמגיעים לטיול בלאס וגאס, אז אם אתם מחפשים מופע כיאה ללאס וגאס אין ספק שהמופע וי אולטימט וראייטי שואו (V – The Ultimate Variety Show) הוא אטרקציה חובה בלאס וגאס שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס.

כרטיסים ומידע שימושי על המופע האולטימטיבי וראייטי שואו V

המופע האולטימטיבי וראייטי שואו V הוא אחד המופעים הפופולריים והמצליחים ביותר בלאס וגאס, מה שאומר שככל הנראה זהו מופע גדול במיוחד ומרהיב, המופע אשר ממלא אולמות באופן קבוע הוא האטרקציה שאתם לא רוצים לפספס כאשר אתם מגיעים לטיול בלאס וגאס.

לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים למופע מראש באינטרנט, מחיר של כרטיס כניסה הוא מאתיים ותשעה שקלים לאדם והוא כולל כניסה למופע מרהיב אחד המצליחים בסטריפ באורך של שבעים וחמישה דקות, ניתן להזמין את הכרטיסים היום ולשלם עליהם עד שבעים ושתיים שעות לפני המופע.

כמו כן רכישת כרטיס באינטרנט מעניקה לכם את זכות הביטול במקרה הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של המופע, כדאי לקחת בחשבון שהכרטיס כולל מקומות ישיבה לא מסומנים לכן ככול שתקדימו תוכלו לתפוס מקום טוב יותר באולם, כמו כן חשוב להביא תעודה מזהה אותה תצטרכו להציג כאשר אתם מציגים את אישור ההזמנה שקיבלתם במייל.

שאלות ותשובות בנוגע למופע האולטימטיבי וראייטי שואו V

כן מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש למופע מפני שזהו אחד המופעים הפופולריים ביותר בלאס וגאס והביקוש אליו מאוד גבוה, כמעט בכל ערב האולם ממלא את כל המושבים עד אפס מקום לכן ככל שתקדימו להזמין את הכרטיסים כך תרוויחו.

מחיר של כרטיס עובר המופע האולטימטיבי וראייטי שואו בלאס וגאס הוא 209 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה למופע המרהיב באורך של שבעים וחמישה דקות, בהזמנה באינטרנט, כמו כן ניתן להזמין את הכרטיס היום ולשם עליו במועד מאוחר יותר, כמו גם לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של המופע.

המופע האולטימטיבי וראייטי שואו הוא מופע אשר מתאים ואף פופולרי לכל המשפחה ולכל הגילאים, המופע המרהיב מאוד אהוב על ילדים ובני נוער, אם אתם מחפשים מופע שמתאים לכל המשפחה בלאס וגאס מופע האולטימטיבי וראייטי שואו הוא בהחלט אידיאלי.

מופע האולטימטיבי וראייטי שואו נמצא בכתובת: V Theatre, 3663 Las Vegas Blvd. South, Suite 360, Las Vegas NV 89109, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון גדול במתחם.

לחזור למשהו ספציפי?