לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

סיור חיי הלילה (Pub Crawl) בלאס וגאס

סיור חיי הלילה (Pub Crawl) בלאס וגאס

חיי לילה לאס וגאס

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

סיור חיי הלילה (Pub Crawl) בלאס וגאס

הכינוי של לאס וגאס הוא עיר החטאים וזה בהחלט שם שמתאים לה, לאס וגאס היא עיר ללא הפסקה, שהשמש מתחילה לשקוע המסיבה רק מתחילה, זה לא משנה איזה סוג של בילוי אתם מחפשים בה מה שבטוח זה שתמצאו את מה שאתם מחפשים, לאס וגאס היא עיר מדהימה ונראה כאילו היא כל הזמן נמצאת במצב של מסיבה.

כאשר מתכננים טיול ללאס וגאס אי אפשר להתעלם מחיי הלילה הפרועים שלה, אם אתם אוהבים לחגוג במסיבות הגעתם למקום הנכון, סיור חיי הלילה בלאס וגאס לוקח אתכם לחוויה בלתי נשכחת דרך חיי הלילה התוססים של לאס וגאס, אספנו עבורכם מידע על סיור חיי הלילה בלאס וגאס כדי שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם.

למה לצפות בסיור חיי הלילה בלאס וגאס

ככל הנראה סיור חיי הלילה בלאס וגאס זוהי הדרך הטובה ביותר להכיר את חיי הלילה של לאס וגאס, הסיור מתחיל בנקודת המפגש שם אתם עולים על אוטובוס שחור ומואר שלוקח אתכם אל שלושה מועדוני לילה מובילים וגם לבר מעולה, המסיבה מתחילה כבר באוטובוס שם אתם יכולים ליהנות מאלכוהול ללא הגבלה.

הנסיעה באוטובוס מלווה במוזיקה וחבר'ה שמחים יש שם אפילו מוט של חשפניות למי שרוצה לנסות את כוחו, כמובן שכרטיס הכניסה שקניתם כולל במחיר את שלושת המועדונים ואף לא תצטרכו לחכות בתור מפני שתיכנסו דרך כניסת ה VIP, אין ספק שזה יתרון אדיר מפני שלרוב יש תורים מאו ארוכים בכניסה למועדונים הפופולריים.

יש מספר מועדונים מובילים ברשימה של הסיור ואתם יכולים להתייעץ עם המדריך המלווה שלכם לאיזה מועדון הכי כדאי ללכת, מה שבטוח הוא שבכל מועדון שתגיעו אליו החגיגה תהיה בעיצומה, סיור חיי הלילה בלאס וגאס הוא ללא ספק הפתרון המושלם למי שמחפש להכיר מקרוב את חיי הלילה של לאס וגאס.

בין המועדונים הבולטים שתגיעו אליהם, קרומוול (Cromwell), פריז פאונדיישן רום (Paris Foundation Room), מנדליי ביי (Mandalay Bay), דה ואנטואן (The Venetian) ועוד מקומות כאמור כל סיור הוא שונה מהשני ותבקרו במועדונים עם המסיבות הכי שוות באותו הלילה.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים את סיור חיי הלילה בלאס וגאס

סיור חיי הלילה בלאס וגאס הוא סיור לילי באורך של חמש שעות, המחיר של הסיור הוא שלוש מאות שלושים ושתיים שקל לאדם והוא כולל, נסיעה באוטובוס מסיבות כולל שתייה ואלכוהול ללא הגבלה, כניסה לבר ושלושה מועדונים מובילים ברחבי לאס וגאס כולל דילוג על התור בכניסה.

את הכרטיס לסיור אתם קונים באינטרנט, לאחר ההזמנה אתם מקבלים אישור למייל שלכם ולאחר שאתם מגיעים לנקודת המפגש של הסיור אתם מראים את האישור שם, את השעה המדויקת של הסיור אתם מקבלים למייל שבעים ושתיים שעות לפני המועד שלו, חשוב להגיע לפחות חצי שעה לפני המועד שנקבע לכם.

לאורך כל הסיור אתם מלווים במדריכה מקצועית שנהוג לתת לה טיפ בסוף הסיור, חשוב להתלבש לאירוע בהתאם מפני שיש קוד לבוש במקומות אליהם אתם מגיעים, למשל מומלץ לגברים ללבוש מכנסים ארוכות ולא לנעול סנדלים, מבחינת נשים מומלץ ללבוש ביגוד רשמי ולא זרוק מדי.

הסיור מתאים לאנשים החל מגיל עשרים ואחת, לכן חשוב להביא אתכם תעודה מזהה או דרכון בלי זה לא תוכלו לעלות לאוטובוס, שימו לב הסיור יכול להשתנות מדי ערב בהתאם למועדונים והמסיבות הכי מומלצות, אתם גם תאלצו לחתום על כתב ויתור, נסו להגיע עם כמה שפחות ציוד ודברים מיותרים עליכם לא ניתן להביא תיקים גדולים אפילו לא תיק גב.

לאס וגאס היא עיר החטאים זוהי עיר שערה עשרים וארבע שעות, וכאשר השמש מתחילה לשקוע היא הופכת להיות מסיבה אחת גדולה, יש שם הכל מהכל אתם יכולים למצוא את כל סוגי הבילויים ואת זה שהכי מתאים לכם.

המחיר של כרטיס עבור סיור חיי הלילה בלאס וגאס הוא 332 שקלים, והוא כולל הסעה באוטובוס מסיבות עם מוזיקה ואלכוהול חופשי, עצירה בבר מפורסם ועוד שלושה מעדוני לילה אייקוניים, הסיור מלווה במצריכה מקצועית ואתם יכולים לדבר איתה חופשי ולשאול איפה הכי כדאי לבלות, הסיור לוקח חמש שעות.

את נקודת הציון והשעה המדויקת לסיור אתם תקבלו במייל שבעים ושתיים שעות לפני המועד של הסיור, מומלץ להגיע למקום לפחות חצי שעה לפני המועד וכמובן להגיע עם מצב רוח מרומם, כמו כן חשוב מאוד לזכור להביא תעודה מזהה את דרכון בלי זה לא תוכלו לעלות על האוטובוס.

בארצות הברית עד גיל עשרים ואחת אדם נחשב קטין לכן את סיור חיי הלילה בלאס וגאס ניתן לעשות רק למי שמלאו לו עשרים ואחת ומעלה, תוכלו לראות בסיור חבר'ה צעירים לצד אנשים יותר מבוגרים אך צעירים ברוחם.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן