לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

כרטיס עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס

כרטיס עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס

מגדל אייפל לאס וגאס

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

כרטיס עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס

מגדל אייפל בפריז הוא ללא ספק אחד המגדלים המפורסמים ביותר בכל רחבי העולם, לאורך השנים עשו למגדל מספר מרשים של חיקויים באינספור מדינות ברחבי העולם, מגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס הוא בהחלט אחד המרשימים שבהם, בלב הסטריפ של לאס וגאס מתנשא לו חיקוי מדויק של מגדל אייפל שבפריז.

לאס וגאס עיר הפיתויים והחטאים מלאה באטרקציות מלהיבות עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס היא ללא ספק אחת הטובות והמומלצות בהן, עם נופים מדהימים על העיר תוכלו לראות את עיר האורות ממעוף הציפור בנופים של שלוש מאות שישים מעלות על המתרחש מסביב.

למה לצפות מעליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס

מגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס הוא העתק מושלם של מגדל אייפל המפורסם של פריז, המגדל בלאס וגאס מתנשא לגובה של מאה שישים וחמישה מטרים בערך חצי מהגודל של הבניין המקורי, עם זאת המגדל של לאס וגאס בהחלט גבוה כאשר אתם מגיעי לנקודת התצפית אתם בגובה של ארבעים ושש קומות בהחלט גובה מרשים.

בשעות הערב בכל חצי שעה יש מופע אורות מרהיב מופע הצדעה למופע האורות של מגדל אייפל המקורי בפריז, בנקודת השיא של התצפית אתם מקבלים נוף פנורמי על הסטריפ המפורסם של לאס וגאס ועל אטרקציות רבות שיש באזור, עלייה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס נחשבת לאחת הפעילויות הרומנטיות ביותר שיש לעיר להציע.

הנוף שמקבלים מהתצפית הגבוהה של המגדל הוא אחת האטרקציות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס כאשר אתם מגיעים לביקור בלאס וגאס, תוכלו לראות ממעוף הציפור את אחת המזרקות המפורסמות בעולם של מלון בלאג'יו ועוד נקודות ציון מדהימות.

אם לא יוצא לכם להגיע למגדל אייפל בשעות הלילה הוא פעיל גם בשעות היום ומלבד מופע האורות המרהיב עדין תוכלו להתרשם מהנוף הנשקף על הסטריפ של לאס וגאס, באזור של המגדל יש עוד הרבה מה לראות ומה לעשות לאחר שתראו את הכל מלמעלה תוכלו להמשיך ולבקר באחת האטרקציות הסמוכות.

עולים במעלית למגדל האייפל תצפית מרהיבה על ווגאס

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש כרטיסי עלייה לתצפית מגדל אייפל בלאס וגאס ולהזמין כרטיסים בהתאם לימי החופשה שלכם

מה צריך לדעת על עלייה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס

עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס זוהי חוויה עוצרת נשימה של נופים מרהיבים על הסטריפ בלאס וגאס והסביבה, זוהי גם אחת האטרקציות הכי פופולריות בעיר לכן מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט אשר בלא ווכי מעניקים לכם מספר יתרונות שווים. 

מחיר של כרטיס ברכישה מראש באינטרנט הוא מאה שקלים לאדם, הוא כולל, כניסה לתצפית הגבוהה של מגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס ומדריך שמלמד אתכם על המגדל ועל ההיסטוריה המעניינת של אזור הסטריפ, לאחר שאתם רוכשים את הכרטיס תקבלו אישור במייל וכאמור הכרטיס כולל דילוג על התור כך שתוכלו להיכנס בקלות לאחר שאתם מציגים את הכרטיס בכניסה אחרי הקופות.

אחת היתרונות הבולטים של רכישת כרטיסים מראש זוהי העובדה שתוכלו לדלג על התור בכניסה למגדל, כאמור עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס זוהי אטרקציה מאוד מבוקשת לכן רוב הסיכויים שתראו תורים ארוכים במיוחד שלא תצטרכו לעמוד בהם מפני שתוכלו לדלג על התור.

עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס היא אטרקציה מעולה עבור כל המשפחה והמון משפחות עם ילדים נהנים להגיע לחוות את המגדל המרשים, כמו כן באזור של המגדל יש עוד המון אטרקציות מומלצות כך שאפשר לתכנן באזור יום שלם של בילויים משפחתיים.

כן זוהי ללא ספק אחת האטרקציות הכי פופולריות בלאס וגאס, כאשר מדי שנה פוקדים את המקום אינספור תיירים מכל רחבי העולם כדי לעלות על המגדל ולראות נופים עוצרי נשימה של שלוש מאות שישים מעלות על לאס וגאס.

את הכרטיסים לעליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס מומלץ לרכוש מראש באינטרנט, כך תוכלו לדלג על התור בכניסה למגדל, מגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס זוהי אטרקציה מאוד פופולרית לכן התורים בכניסה למגדל עלולים להיות ארוכים במיוחד ומתישים.

מחיר כרטיס עבור עליה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס הוא 100 שקלים לאדם והוא כולל עליה לתצפית הגבוהה ביותר של המגדל ומדריך אשר מסביר לכם על ההיסטוריה של האזור והמגדל בפרט.

מגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס נמצא בכתובת: 3655 S Las Vegas Blvd, Las Vegas, NV 89109, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות אוטובוס קו (DEUCE), במידה ואתם מגיעים עם רכב תוכלו למצוא חניונים רבים באזור של המגדל.

לכל שעה יש את הקסם שלה, בשעות היום אתם רואים נופים עד למרחקים גדולים על רחבי לאס וגאס, בשעות הלילה יש כל חצי שעה מופע אורות מרהיב בדומה לזה שיש במגדל אייפל המקורי בפריז, מה שבטוח עלייה למגדל אייפל במלון פריז בלאס וגאס זוהי אטרקציה שאתם לא רוצים לפספס.

שעות פתיחה וסגירה

יום חמישי 14:00–22:00
יום שישי 14:00–22:00
יום שבת 14:00–22:00
יום ראשון 14:00–22:00
יום שני 14:00–22:00
יום שלישי סגור
יום רביעי סגור

כתובת

The Eiffel Tower Experience Las Vegas
3655 S Las Vegas Blvd, NV 89109, Las Vegas
לחזור למשהו ספציפי?