לאס וגאס

כרטיסים

מזג אוויר בלאס וגאס

מזג אוויר בלאס וגאס

מזג אוויר בלאס וגאס

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

מזג אוויר בלאס וגאס

אחד הגורמים המשמעותיים אשר יכולים להשפיע ישירות על תכנון טיול לחוץ לארץ זהו מזג האוויר, אף אחד לא רוצה לטוס כאשר מזג האוויר לא אידיאלי, זה נכון גם לגבי תכנון של טיול ללאס וגאס עיר החטאים ומגרש המשחקים של ארצות הברית.

לאס וגאס היא עיר מדברית אשר מוקפת הרים גבוהים, זוהי עיר שמשית כאשר יותר משלוש מאות ימים בשנה השמש זורחת בגאווה, על אף שלאס וגאס היא עיר מדברית ומזג אוויר חם יחסית כמעט כל השנה יש תקופות טובות יותר וטובות פחות לבקר בעיר.

הזמן הטוב ביותר לבקר בלאס וגאס הוא ממרץ עד מאי ומספטמבר עד נובמבר, על אף שתוכלו למצוא דילים משתלמים לאורך כל השנה עונות המעבר הן הכי אידיאליות לבקר בעיר מבחינת מזג האוויר המתון יותר, גם בעונת החורף מגיעים תיירים רבים וכמובן עונת הקיץ המתאפיינת בחופשות מהעבודה והבית ספר מושכת אליה מספר עצום של מבקרים.

בכל מקרה ובמיוחד אם אתם מתכננים להגיע לביקור בלאס וגאס לימים ספורים בלבד מומלץ לתכנן את הטיול לאמצע השבוע, לאס וגאס ידועה כעיר של סופי שבוע כאשר רוב התיירים מגיעים אליה כדי לנפוש, הכנו לכם מדריך מדריך עונות השנה בלאס וגאס כדי שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם בתקופה הכי מתאימה לטיול בעיר החטאים של אמריקה.

מסעדה בתוך מלון ונציה (וניישן) - שם השמיים תמיד בהירים בגלל ציורי התקרה
מסעדה בתוך מלון ונציה (וניישן) - שם השמיים תמיד בהירים בגלל ציורי התקרה

טמפרטורה ממוצעת בלאס וגאס

עונת הקיץ – נמשכת שלושה וחצי חודשים החל משלוש ביוני עד שש עשרה בספטמבר, טמפרטורה ממוצעת לעונה זו היא 35 מעלות צלזיוס, החודש החם ביותר בשנה הוא חודש יולי אז ממוצע המעלות עובר את רף 40 מעלות.

עונת החורף – נמשכת קצת יותר משלושה חודשים החל מתשע עשרה בנובמבר עד עשרים וארבע בפברואר, עם טמפרטורה ממוצעת של 18 מעלות, החודש הקר ביותר בשנה בלאס וגאס הוא דצמבר עם טמפרטורת ממוצעות של 4 מעלות עד 10 מעלות.

עננות – לאורך השנה כמעט ולא תראו עננים בשמים התקופה הבהירה ביותר בלאס וגאס היא החל מאמצע מאי ונמשך חמישה וחצי חודשים עד תחילת נובמבר, החודש הבהיר ביותר בשנה בלאס וגאס הוא ספטמבר, במהלכו השמים בהירים כמעט כל הזמן.

התקופה המעוננת ביותר של השנה מתחיל בסביבות הראשון בנובמבר ונמשך שישה וחצי חודשים, ומסתיימת בסביבות השתיים עשרה במאי, החודש המעונן ביותר בשנה בלאס וגאס הוא פברואר, במהלכו השמים בממוצע מעוננים או מעונן בעיקר ארבעים אחוז מהזמן.

משקעים – הסיכוי לימים רטובים בלאס וגאס משתנה לאורך השנה, העונה הגשומה נמשכת שמונה חודשים , החל מהאחד עשרה ביולי עד עשרים ושתיים במרץ , עם סיכוי של יותר משבע אחוזים ליום רטוב, החודש הגשום ביותר בלאס וגאס הוא פברואר עם ממוצע של 3.2 ימים של גשם, 

העונה היבשה נמשכת שלושה וחצי חודשים, החל מעשרים ושתיים במרץ עד אחד עשרה ביולי, החודש עם הכי פחות גשם בלאס וגאס הוא יוני, עם ממוצע של פחות מיום אחד גשום, בין הימים הרטובים יורדים גשמים וגם שלגים או שהם מעורבבים יחדיו, החודש עם הכי הרבה ימי גשם לבד בלאס וגאס הוא פברואר, עם ממוצע של קצת יותר משלושה ימים גשומים.

שמש – אורכו של היום בלאס וגאס משתנה באופן משמעותי היום הקצר ביותר הוא עשרים ואחת בדצמבר , עם תשע שעות וארבעים ושתיים דקות של אור יום, היום הארוך ביותר הוא עשרים ואחת ביוני, עם ארבע עשרה שעות ושלושים ושמונה דקות של אור יום.

הסטריפ החדש של לאס וגאס
הסטריפ החדש של לאס וגאס

מזג אוויר לפי חודשי שנה בלאס וגאס

 1. ינואר –  4 מעלות צלזיוס עד 14 מעלות צלזיוס 43 אחוזי לחות 
 2. פברואר- 5 מעלות צלזיוס 16 מעלות צלזיוס 1.21אחוזי לחות, 28
 3. מרץ – 9 מעלות צלזיוס עד 22 מעלות צלזיוס 
 4. אפריל – 13 מעלות צלזיוס עד 25 מעלות צלזיוס 20 אחוזי לחות
 5. מאי – 19 מעלות צלזיוס עד 32 מעלות צלזיוס  18 אחוזי לחות
 6. יוני – 23 מעלות צלזיוס עד 38 מעלות צלזיוס 21 אחוזי לחות
 7. יולי – 27 מעלות צלזיוס עד 41 מעלות צלזיוס  24 אחוזי לחות
 8. אוגוסט – 26 מעלות צלזיוס עד 39 מעלות צלזיוס 26 אחוזי לחות
 9. ספטמבר – 22 מעלות צלזיוס עד 35 מעלות צלזיוס 27 אחוזי לחות
 10. אוקטובר – 15 מעלות צלזיוס עד 28 מעלות צלזיוס 29 אחוזי לחות
 11. נובמבר – 8 מעלות צלזיוס עד 19 מעלות צלזיוס 31 אחוזי לחות
 12. דצמבר – 4 מעלות צלזיוס 14 מעלות צלזיוס 44 אחוזי לחות
שייט בגונדולה בתוך מלון וניישן (ונציה) - שם השמיים תמיד יהיו בהירים
שייט בגונדולה בתוך מלון וניישן (ונציה) - שם השמיים תמיד יהיו בהירים

מתי מומלץ לטוס ללאס וגאס - מהו הזמן הטוב ביותר לטיול בלאס וגאס?

הזמן הטוב ביותר לבקר בלאס וגאס הוא תקופת עונות המעבר אשר מתקיימות החל ממרץ עד מאי עונת האביב ספטמבר עד נובמבר עונת הסתיו, בעונת החורף רגעי שיא התיירות מתקיימים בתאריכים מסוימים ערב השנה החדשה, הסופרבול ויום האהבה.

עונת הקיץ זו עונת השיא מבחינת תיירות באופן טבעי מפני שאנשים נמצאים בחופשות יחד עם הילדים שלהם, עונת הקיץ מאופיינת בטמפרטורות גבוהות במיוחד כיאה לחיים במדבר והן עולות על ארבעים מעלות לכן מומלץ לתכנן את הטיול בעיקר במקומות סגורים וממוזגים.

מרץ – אפריל – מאי (אביב) – עונת האביב בלאס וגאס היא העונה הנעימה ביותר לבקר בעיר עם  טמפרטורות יומיות נוחות בממוצע של עשרים עד עשרים ושש מעלות, עם זאת בשעות הערב מזג האוויר מתקרר באופן משמעותי לכן מומלץ לארוז גם בגדים חמים, 

עונת האביב מאופיינת בפחות תיירים שמגיעים לעיר, זה אומר שתוכלו למצוא דילים טובים יותר בבתי מלון ברחבי מאשר בעונות השיא, כמו כן יהיו פחות עומסים באטרקציות הרבות שיש ללאס וגאס להציע, אירועים מרכזיים בעונת האביב: סופי שבוע של נאסקאר החל מחודש מרץ עד ספטמבר, סוף שבוע ויוה לאס וגאס רוקבילי החל מאפריל עד ספטמבר, טקס פרסי האקדמיה למוזיקה קאנטרי בחודש אפריל, טקס פרסי המוזיקה של בילבורד בחודש מאי.

יוני – יולי – אוגוסט (קיץ) – העונה עם הטמפרטורות הגבוהות ביותר בלאס וגאס עם ממוצע של ארבעים מעלות צלזיוס, על שזאת עונת השיא מבחינת תיירות זוהי תקופה פחות טובה לטיול בטבע המדהים של לאס וגאס, 

זוהי תקופה בה מבקרים בעיר אינספור משפחות עם ילדים ובעצם זאת עונת השיא כך שגם המחירים יהיו בהתאם, לכן אם אתם מתכננים לבקר בעיר בעונה זו מומלץ מאו לתכנן את הטיול מראש ולסגור את הטיסות ובתי המלון מראש כדי למצוא מחירים טובים יותר, בחודשים יולי ואוגוסט יש עלייה בכמות המשקעים אך בדרך כלל הם מאוד קצרים.

ספטמבר – אוקטובר – נובמבר (סתיו) – עונת  הסתיו זהו זמן מעולה לטיול בלאס וגאס, חום הקיץ מתחיל לדעוך ותנועת התיירים פוחתת משמעותית, הטמפרטורות הממוצעות חגות סביב עשרים עד עשרים ושש מעלות, בחודש נובמבר אפשר להתחיל להרגיש את החורף מתקרב כאשר הטמפרטורות מתחילות לרדת.

לקראת עונת החורף התיירות שוב מתחילה לגדול, לכן אם אתם מתכננים את הטיול בחודש נובמבר כדאי להזמין מקומות מראש לבתי המלון ברחבי העיר כדי שתוכלו למצוא דילים טובים יותר, אירועים מרכזיים, פסטיבל האוכל היווני של לאס וגאס בחודש ספטמבר, החיים יפים חודש ספטמבר, אליפות העולם בפוקר ספטמבר עד נובמבר קרנבל דייזי חשמלי בחודש אוקטובר.

דצמבר – ינואר – פברואר (חורף) – עונת החורף היא אחת העונות הפופולריות ביותר בלאס וגאס, יש בעיר שפע של מסיבות חג והמון תיירים מגיעים מרחבי העולם כדי לפתוח את השנה החדשה בסגנון של וגאס, על אף שעונת הקיץ מתבטאת בטמפרטורות גבוהות במיוחד, בעונת החורף הטמפרטורות נמוכות יחסית ואפילו יכולות לצנוח אל מתחת לאפס.

סביר להניח שהבריכות בבתי המלון והאטרקציות הקייציות לא יעבדו אך ישנן אטרקציות חורפיות רבות שתוכלו לראות ולעשות ברחבי העיר, אירועים מרכזיים,  לאס וגאס בול בחודש דצמבר, ערב ראש השנה סוף דצמבר, רוקנ'רול לאס וגאס בחודש פברואר.

שאלות ותשובות בנוגע למזג אוויר בלאס וגאס?

עונות המעבר נחשבות לזמנים הטובים ביותר לטייל בעיר החטאים, בעונות המעבר מזג האוויר אידיאלי כאשר הטמפרטורות הממוצעות נעות בין עשרים לעשרים ושש מעלות, זוהי גם התקופה בה יש הכי פחות תיירים בעיר.

עונת החורף נחשבת לאחת העונות הפופולריות ביותר עבור טיול בלאס וגאס, יש בעיר מגוון גדול של אירועים ומסיבות לקראת החג המתקרב, מומלץ להזמין את בית המלון והטיסות מראש כדי שתוכלו ליהנות מדילים טובים במחירים שווים.

לאס וגאס היא עיר חמה אשר נמצאת בלב המדבר, כמעט לכל אורך השנה יש בה שמש, אך יש תקופות יותר קרות, כמות המשקעים בעיר היא נמוכה מאוד, ובחורף יש ימים ספורים של משקעים, גם בעונת הקיץ יכולים לרדת גשמים אך הם יהיו קצרים מאוד.

עונת הקיץ היא עונת השיא, הקיץ בלאס וגאס הוא מאוד חם כאשר הטמפרטורות הממוצעות מגיעות ליותר מארבעים מעלות צלזיוס, אם זאת בעונה זו יש אינסוף אירועים מומלצים וגם מגוון של פעילויות מימיות כדי להצטנן מעט מהחום הגדול ששורר בתקופה זו.

לחזור למשהו ספציפי?