לאס וגאס
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלונות | כרטיסים

סיור במוסך של Count's Kustoms

סיור במוסך של Count's Kustoms

Las Vegas: Count's Kustoms Car Tour

עזרה עם תכנון החופשה בלאס וגאס?

סיור במוסך של Count's Kustoms

אם אתם מכירים את השם דני הרוזן קוקר המאמר הבא הוא ללא ספק בשבילכם, לאס וגאס היא מקום אגדי במיוחד עבור חובבי רכבים, תרבות הרכב בלאס וגאס היא גן עדן עבור חובבי מכוניות עתיקות ומכוניות בהתאמה אישית.

המוסך של דני קוקר קאונטס קאסטום (Count's Kustoms), שנמצא בלאס וגאס והפך לתוכנית ריאליטי מצליחה של שיפוץ רכבים ישנים, שחזור או התאמה אישית לרכבים הכי מיוחדים בעולם, האישיות של דני והרכבים המיוחדים שהצוות שלו משפץ הם חוויה אולטימטיבית לכל פטרול הד.

סיור במוסך של קאונטס קאסטום זוהי חוויה אדירה מושלמת לחובבי הרכבים אבל לא רק, אם אתם רוצים לספוג את האווירה של לאס וגאס הסיור לוקח אתכם לנקודות ציון חשובות בעיקר בתחום הרכב, אספנו עבורכם את המידע שצריך כדי לתכנן את הסיור  (Las Vegas: Count's Kustoms Car Tour)

למה לצפות בסיור (Las Vegas: Count's Kustoms Car Tour)

כבר בתחילת הסיור אתם יוצאים להרפתקה מדהימה כאשר מגיע לאסוף אתכם אוטובוס מותאם אישית של קאונטס קאסטום זהו אוטובוס אשר הותאם אישית גם מבפנים וגם מבחוץ בדיוק כמו שדני הרוזן היה מצפה לקחת את האורחים שלו.

הסיור מתחיל בעצירה בשלט המפורסם של וגאס (Welcome to Fabulous Las Vegas), שם תוכלו לעשות כמה תמונות למזכרת מהשלט האייקוני, לאחר מכן הסיור ממשיך אל המפעל של שלבי אמריקן, המקום המושלם למי שאוהב מכוניות שרירים חזקות במיוחד.

באחד הפרקים של הסדרה קאונטס קאסטום הופיע המפעל המרשים עם מכוניות סופר נדירות המוצגות בתערוכה של המפעל עם רכבים כמו שלבי 1000, או GT500 אחד הרכבים החזקים ביותר של החברה עם יותר מאלף כוחות סוס.

מלבד זאת יש במתחם של שלבי שלושים אלף מ"ר של תצוגות של מכוניות שיעשו לכם דפיקות לב מואצות, זהו האוסף הגדול ביותר במדינה והוא מתחיל בשנת אלף תשע מאות וממשיך אל עשורי הזהב של ייצור מכוניות, לאר מכן אתם מגיעים למוסך של קאונטס קאסטום וזוכים לראות את אוסף המכוניות המדהים של דני הרוזן קוקר.

אין ספק שמי שאוהב את התוכנית ואוהב מכוניות זהו אחד הסיורים המלהיבים ביותר, גם אם אתם לא ממש בעניין של מכוניות ונאמר שאתם סוחבים את בן או בת הזוג שלכם הסיור מאוד ממצא ולוקח אתכם לאתרים מדהימים כך שגם מי שלא ממש אוהב מכוניות יכול בקלות ליהנות מן הסיור המעניין.

בדיקת זמינות של הסיור

מה צריך לדעת לפני שעושים את הסיור ( Count's Kustoms Car Tour)

הסיור של קאונטס קאסטום הוא סיור בן ארבע שעות, הסיור המושלם לחובבי רכב שלוקח אתכם אל לב ליבה של תעשיית הרכב הענפה של ארצות הברית, המחיר של הסיור הוא שלוש מאות לושים ושבעה שקלים לאדם והוא כולל, סיור של ארבע שעות באיסוף של רכב מותאם אישית של המוסך, ביקור בשלט המפורסם של לאס וגאס, ביקור במפעל של שלבי אמריקן ושובר של עשרים דולר בחנות המזכרות של קאונטס קאסטום.

את הכרטיסים אתם קונים באינטרנט ולאחר הרכישה אתם מקבלים אישור במייל על ההזמנה, לאחר מכן אתם מראים את האישור בנקודת המפגש של הסיור, במקרה ואתם צריכים לבטל את הכרטיס מכל סיבה שהיא תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הסיור.

מומלץ להזמין את הסיור מראש עוד בשלב התכנון של הטיול שלכם מפני שהוא מאוד פופולרי ויש לו ביקוש גבוה מאוד, לכן כדאי להזמין מראש כדי שלא תתקעו ברגע האחרון בלי כרטיסים, הסיור מתאים לכולם על אף שהוא מושלם לחובבי רכב הסיור מתאים גם למשפחות עם ילדים החל מגיל שתיים עשרה.

המחיר של הסיור הוא 332 שקלים לאדם והוא כולל איסוף ברכב מותאם אישית של מוסך קאונטס קאסטום, עצירות ביעדים מרכזיים כמו לדוגמה השלט של לאס וגאס וגם במפעל שלבי אמריקן המייצר רכבי שרירים מטריפים, כמו כן כמובן שהסיור כולל גם ביקור במוסך של קאונטס קאסטום ובאוסף האישי של דני הרוזן קוקר.

הכתובת של נקודת המפגש היא: 3300 Las Vegas Blvd S, Las Vegas, NV 89109

הסיור מתאים לכולם אך הוא מושלם לחובבי רכב ובמיוחד למי שמכיר את סדרת הטלוויזיה קאונטס קאסטום בהנהלת דני הרוזן קוקר, זהו סיור בן ארבע שעות שלוקח אתכם למקומות הכי חשובים בעולם הרכב בלאס וגאס, זהו סיור מאוד מעניין ובהחלט מתאים למשפחות עם ילדים.

אם אתם חובבי רכב ואוהבים את סדרת הריאליטי קאונטס קאסטום ואתם מתכננים טיול ללאס וגאס אין ספק שהסיור Las Vegas: Count's Kustoms Car Tour הוא אידיאלי עבורכם, זהו סיור מושלם לחובבי רכב שלוקח אתכם אל המקומות הכי חשובים בעיר בתחום של רכבים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן